Masaż KOBIDO- moje efekty

Jedną z moich usług jest masaż twarzy Kobido, jeśli jeszcze nic o nim nie wiesz, to z ogromną chęcią wprowadzę Cię w cały rytuał tego cudownego masażu. Japoński lifting twarzy, bo tak też się zwie, daje wiele efektów zarówno zdrowotnych jak i wizualnych. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. 

Składa się z następujących etapów:

  • masażu tkanek głębokich;
  • elementy masażu relaksującego, niwelujące napięcia mięśniowe;
  • oczyszczanie- drenaż;
  • lifting;
  • akupresura- energetyzacja.

W tym miejscu, przedstawię moje spostrzeżenia oraz efekty, które udało mi się wypracować na przestrzeni 3 lat pracy z klientami.

Efekty zdrowotne są zaskakujące, ponieważ wiele z klientek zgłasza ogromną poprawę w jakości snu oraz samopoczuciu. Udało się także zaobserwować delikatną poprawę wzroku, u osób z małą wadą. Klienci, którzy mieli problemy z częstymi migrenami, mają je dużo rzadziej. Znacząco osłabione zostają napięciowe bóle głowy. Efekty bruksizmu istotnie się zmniejszają. 

Efekty wizualne, Kobido daje widoczne i długotrwałe efekty odmłodzenia twarzy. Fenomenalnie spłyca zmarszczki, doskonale radzi sobie z lwią zmarszczką czy głębokimi bruzdami nosowo- wargowymi. Obłędnie poprawia owal twarzy, likwidując chomiki i uwydatniając kości policzkowe. Klientki cieszą się wyrównaniem kolorytu skóry, co więcej efektem otwartego oka, ponieważ powieki pięknie się unoszą. Kilkukrotnie udało mi się za pomocą masażu Kobido zniwelować opuchliznę twarzy, dzięki etapowi drenażu limfatycznego. W każdym przypadku kąciki ust się unoszą, a zmarszczki występujące wokół ust, ulegają spłyceniu. Regeneracja skóry dzięki Kobido jest błyskawiczna, bo stymuluje metabolizm komórkowy oraz produkcję kolagenu i elastyny. 

Efekty rzecz jasna są uzależnione, w jakiej kondycji jest Twoja twarz, skóra oraz mięśnie. Zdjęcia przedstawiają efekt jednego masażu. Cały masaż wykonuję z należytą starannością, dążąc do perfekcji oraz najlepszych doznań klienta. Stosuję naturalne masła Shea, którego zapach dobieram indywidualnie. Masaż zawsze wykonuję w maseczce medycznej oraz jednorazowych nitrylowych rękawiczkach, a na łóżku rozkładam jednorazowy podkład. Dezynfekcja oraz ozonowanie gabinetu odbywa się codziennie dla bezpieczeństwa i wysokiej higieny pracy.

Najnowsze aktualności